Atklāta Enerģijas klase RISEBA augstskolas telpās Ūdens ielā 6

Pirmo reizi Latvijā ir iespējams apskatīt Zema enerģijas patēriņa un pasīvo ēku ekspozīciju ar paraugiem un informatīviem stendiem. Enerģijas klasi jeb Zema enerģijas patēriņa un pasīvo ēku ekspozīciju atklāja 2014.gada 16.septembrī RISEBA augstskolas telpās H2O6 ēkā Ūdens ielā 6 ar informatīvu diskusiju semināru.

Tas notika Vides investīciju fonda projekta PassREg - Pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni  ietvaros. Pasākuma laikā dalībnieki tika informēti par apmācību iespējām pasīvo ēku un zema enerģijas patēriņa ēku būvniecībā. Seminārā informēja par Latvijā pieejamām un topošām programmām zema enerģijas patēriņa ēku projektēšanā un būvniecībā.

Latvijas Vides investīciju fonda īstenotā projekta PassREg mērķis ir sekmēt „gandrīz nulles enerģijas māju” būvniecību visā Eiropas Savienībā, kā pamatu izmantojot pasīvo māju principu un energoapgādē izmantojot pēc iespējas vairāk atjaunojamo enerģiju. Projekts tiek ieviests ar ES finansētās programmas "Intelligent Energy - Europe" atbalstu. Projekta vadošais partneris ir Vācijas Passive House Institūts, un projektā apvienoti 14 partneri no 11 Eiropas Savienības valstīm. Tā īstenošanas periods ir līdz 2015.gada maijam.

 

www.rea.riga.lv

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio
Izsludini savu konkursu !

Re: Jumta saišķa pārvietošana https://t.co/WWyOsbimsF
19 minutes ago
Re: Saules baterijas https://t.co/KE98BTY6Oa
21 minutes ago
Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava https://t.co/2dQxtkJZe2
22 minutes ago

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Jaunākais

Komercinformācija

More Articles

 Beam Electrolux iebūvētie, centrālie vai stacionārie putekļusūcēji ir visvairāk pārdotākie putekļusūcēji pasaulē. Dažās valstīs, kā Kanādā, kuras...
Top.LV
eXTReMe Tracker