SIA INGTEH pierāda, ka jaunie var

 

SIA “INGTEH” jau 4 gadu ir lauksaimniecības tehnikas piegādātājs dažāda lieluma Latvijas zemnieku saimniecībām.
Esam pārstāvji dažādām kompānijām no Polijas un Lietuvas, kā arī rezerves daļu piegādātājiem no  Vācijas. Sadarbojies ar šo valstu kompānijām spējam nodrošināt plašu tehnikas klāstu un to rezerves daļu piedāvājumu Latvijas tirgū. 


Galvenais  sadarbības partneris ir Lietuvas dibinātā lauksaimniecības tehnikas ražotāj firma UAB “Laumetris”. Šī kompānija ir Baltijas valstīs ar plašāko piedāvājumu lauksaimniecības tehnikas sfērā.

Sadarbojoties ar šo Lietuvas kompāniju SIA “INGTEH” spēj nodrošināt tehnikas klāstu, kas nepieciešama kvalitatīvam darbam. Piedāvājumā ir šādas tehnikas vienības kā kultivatori, kompaktori, lobītāji, dziļirdinātāji, diski,  veltņi, piekabes, platformas, cisternas u.c. vienības.

Katrā no iepriekšminētajām grupām ir iespējama dažāda komplektācija, darba platumi un  graudu piekabēm kravnesības rādītāji. Kopumā pa visām piedāvājuma grupām ir vairāk nekā 40 dažādu tehnikas vienību, neņemot vērā, ka arī izpildām individuālus pasūtījumus.

Pret jebkuru piegādāto tehnikas vienību ir pretī rezerves daļas un serviss. Šīs divas lietas ir ļoti svarīgas, lai klients izvēlētos sadarbības partneri. Tamdēļ katru gadu tiek palielināts noliktavā esošo detaļu klāsts, kuras var tik piegādātas klientam viņam nepieciešamajā brīdi, kur līdz šim esam sasnieguši vairākus simtus vienību rezerves daļās.

Strādājam klientam interesēs, ko pierāda klientu apmierinātība ar darbu. Ja klients atgriežas pēc otrās vai trešās tehnikas vienības, tad ir rādītājs, ka strādājam pareizā virzienā.


SIA "INGTEH"
Izstāžu iela 11, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076
Tel. +371 28358816
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.ingteh.lv

 

 

Izsludini savu konkursu !


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Privātmājas būvniecības izmaksas https://t.co/7dGE4YbCOb
2 minutes ago
Re: Privātmājas būvniecības izmaksas https://t.co/mJWcwfQZUb
7 minutes ago
Re: Privātmājas būvniecības izmaksas https://t.co/9MatB924lZ
23 minutes ago


 

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Tērauda jumtu profili ir universāls materiāls, kas piemērots dažādiem objektiem, gan sabiedriskajā, gan privātajā sektorā. Profilētās tērauda...
Top.LV
eXTReMe Tracker